Trainingsgroepen 2017 - 2018

Trainingsgroepen vanaf 12 mei 2017 zijn ingedeeld op basis van de competitieteams van
het huidige seizoen (2017-2018), te vinden onder aan deze pagina.

         
Maart
Groep 1: 20.40-21.30 M5 + M6 + M7  
(9, 16 & 23 maart.
30 maart vrij spelen)
Groep 2: 21.30-22.20 M1 + M2 + M3 + M4
         
April
Groep 1: 20.40-21.30 M1 + M2 + M3 + M4
 
(6, 13 & 20 april.
27 april vrij spelen)
Groep 2: 21.30-22.20 M5 + M6 + M7
 

       
 
In principe is het de laatste vijdag van de maand vrij spelen.
 
Dit kan door feestdagen of in overleg met de trainer nog aangepast worden
Je wordt hierover dan tijdig ge├»nformeerd.    
         


Training voor team 8 en recreanten

De 1e en 3e vrijdag van de maand zal er een training voor competitieteams 7, 8 en de recreanten verzorgd worden.

 

Trainingsduur: 40 minuten

Tijd: van 20.50u - 21.30u (aansluitend met eindtijd eerste trainingsgroep)

Banen: maximaal 3 banen beschikbaar rechts in de hal (kantinezijde)

Trainers: Ruud Fransen, geassisteerd door Jan Driessens en Dora Polman

 In overleg met de trainers kan er van de geplande data worden afgeweken.

 

Competitieteams 2017 - 2018

Mixed 1 -
Hoofdklasse

1. Anke van Dijk
2. Maridy Daems
3. Robin Slaets
4. Monika Slaets

1. Rene Schepers
2. Ruud van Kilsdonk
3. Paul van de Vegt
4. Jan de Jong - TL

Mixed 2 -
Overgangsklasse

1. Evelien Kuijpers
2. Anne Kluijtmans - TL
3. Lauri de Greef

1. Martijn van Oeffel
2. Jeroen Lutterman

Mixed 3 -
Overgangsklasse

1. Marloes Dekkers
2. Mirjam van de Wijdeven
3. Eva Schardijn

1. Johan Penninx
2. Rob Hollanders - TL
3. Michael Hollanders

Mixed 4 -
Eerste klasse

1. Anniek van Leuken
2. Evi van Rixtel
3. Marije Daems

1. Bas Fransen - TL
2. Bas van Lieshout
3. Martin Kuijpers

Mixed 5 -
Tweede klasse

1. Lisa van Vijfeijken
2. Steffie Boelens
3. Katja van der Vorst

1. Martijn Coppens - TL
2. Teun van der Vorst
3. Maikel Iven


Mixed 6 -
Tweede klasse

1. Sabitri Heesakkers
2. Yvonne Lahaije
3. Angela van Gelder

1. Gert Lahaije - TL
2. Rob Slaets
3. Remco Driessens

Mixed 7 -
Vierde klasse

1. Betsie van Hoof
2. Anja Beekmans
3. Annie Boetzkes
4. Dora Polman

1. Tiny Verbrugge
2. Hein van Vjifeijken
3. Paul Beekman
4. Theo Mouris - TL
5. Toon Slaets

Mixed 8 -
Vierde klasse

1. Marianne van Dijk
2. Monique van Bommel - TL
3. Suzanne Bouman

1. Bas Gerrits
2. Chiel Meulendijks
3. Ronald Hertogs
4. Ruud Meulendijks

Reserves

Dorien Maas
Lieke Fransen
Marloes de Greef
Sanne van Lieshout

Andre Morpey
Canto Swinkels
Paul Boelens
Roger van Lieshout
Ruud Fransen
Stan van der Heijden
Ton Slaets